مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی طرحی نو با فراهم آوردن امکانات درمانی و آموزشی از کلیه همکاران جهت همکاری در زمینه های زیر دعوت به عمل می آورد:

– مشاوره و روان درمانی

شما می توانید پس از هماهنگی های لازم با مسئول مربوطه، از امکانات مرکز طرحی نو جهت ملاقات با درمانجویان خود بهره مند شوید. کلیه اتاق های مرکز طرحی نو با چیدمان مناسب و آرامشی در خور، فرصت بسیار مناسبی را برای ارایه خدمات روانشناسی و مشاوره فراهم می آورد.

– برگزاری دوره های آموزشی

امکانات آموزشی طرحی نو برای برگزاری دوره های حضوری و آنلاین یک فرصت کم نظیر برای کلیه همکارانی است که تمایل به برگزاری دوره های آموزشی برای متخصصین و عموم افراد دارند. حضور اساتید صاحب نام برای برگزاری دوره های آموزشی در این مجموعه نشان دهنده کیفیت متناسب مرکز طرحی نو در ارایه خدمات آموزشی است.

– خدمات آنلاین

مرکز طرحی نو به عنوان اولین مرکز پیشرو در ارایه خدمات آنلاین، مفتخر است که فضای روان درمانی، مشاوره و آموزش را با استفاده از امکانات نوین فناوری، به دیگر فارسی زبانان سراسر دنیا توسعه داده است. استفاده شما همکاران از سیستم پخش و ارتباط آنلاین طرحی نو به شما این امکان را می دهد که فعالیت حرفه ای خود را به فراتر از مرزهای جغرافیایی محل سکونت خود منتقل کنید.

جهت همکاری و ورود به مجموعه حرفه ای و صمیمی طرحی نو با شماره های 1-88322630 تماس حاصل فرمایید یا با شماره مستقیم مدیریت مرکز 09357003932 ارتباط برقرار نمایید.

با احترام و به امید دیدار شما

fb_img_1475575172439